Magnolia Hotshots - Blackwater Bossing Tahminler
Maç tahminleri
17/04/2024
Magnolia Hotshots
Blackwater Bossing
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.04.2024 19:40
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Blackwater Bossing | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 3 | 4 | 650:657 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Magnolia Hotshots | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 3 | 2 | 468:439 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
Club Trouville-Lagomar
Atletico Tabare-Colon
Atletico Olimpia-CD Albatros
Dominik Cumhuriyeti Şampiyonası. LNB
Caneros del Este -Metros de Santiago
Porto Riko Şampiyonası
Criollos de Caguas-Leones de Ponce
Capitanes de Arecibo -Cangrejeros de Santurce
Bahis ipuçları
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Magnolia Hotshots 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Blackwater Bossing 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Blackwater Bossing 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Magnolia Hotshots 'si
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Blackwater Bossing 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Blackwater Bossing 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Magnolia Hotshots 'si
3 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Blackwater Bossing 'si
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Blackwater Bossing 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
3 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Blackwater Bossing 'si
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Blackwater Bossing için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Magnolia Hotshots 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Magnolia Hotshots 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalarda son maç Blackwater Bossing yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Magnolia Hotshots 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Magnolia Hotshots 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
7 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Blackwater Bossing 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.04.2024 19:40